22 Eylül 2019 Pazar

BARULAB BLACK CLAY CLEANSİNG FOAM

BARULAB BLACK CLAY CLEANSİNG  FOAM
Herkese merhaba; 
Kore cilt bakımına merak sardığımı ve son zamanlarda özellikle kore cilt bakım ürünleri kullandığımı ,beni instagram'dan ( @evintekkizimona )  ve bloğundan takip eden arkadaşlarım zaten biliyorlardır ama ben bilmeyenler için  kendimi yeniden hatırlatmak istedim.Yaklaşık 1, 5 yıldır kore cilt bakımı yapıyorum , kullandığım  bazı ürünler kore ürünü , bazıları da burada  bulabileceğiniz ürünler. Ne yazık ki her ürünümü kore cilt bakım ürünü olarak  seçemiyorum ama artık içeriklere biraz daha dikkat ediyorum. Karmadan yağlıya dönük , sivilceye ve siyah noktaya meyilli , alerjik bir cildim  var, durum böyle olunca da cilt bakımında kil  içeren ürünlere biraz daha meraklı oluyorum ve denemek istiyorum. Bugün de sizlere   BARULAB BLACK CLAY CLEANSİNG  FOAM  'dan bahsetmek istiyorum.

13 Eylül 2019 Cuma

BİODERMA PHOTODERM AKN MAT SPF 30 GÜNEŞ KREMİ

BİODERMA PHOTODERM AKN MAT SPF 30 sun cream
BİODERMA PHOTODERM AKN MAT SPF 30 GÜNEŞ KREMİ
Yaz bitti bitecek derken maalesef bitti ve bu durum hepimizi çok üzüldü.Biliyorum ki çoğu  kişinin güneş kremi denince aklına ilk yaz mevsimi  geliyor ve yazın bile düzenli  kullanılmıyor  ne yazık ki , şunu bilmeliyiz ki   artık her mevsim güneş kremi kullanmamız gerekiyor  ozon tabakasındaki delik sebebiyle. Güneşin cilde verdiği zararları saymakla  bitmez ama bu blogu okuyan çoğu okuyucu  bayan olduğu için  şunu söylemeliyim ki  güneş cildi hızlı  yaşlandırıyor ve  bütün bayanların korkulu rüyası  erken yaşlanmak olduğu  için güneş kremini her mevsim düzenli  kullanmalıyız  , biliyorum doğru 
Güneş kremini bulmak çok zor ben de uzun uğraşlar sonucunda buldum ama hala  farklı mevsimlerde kullanabileceğim yeni  güneş  kremleri aramaya devam ediyorum.Bundan sonraki  birkaç posta son zamanlarda   kullandığım güneş kremlerinden  bahsedeceğim , bunların ilki olarak da  BİODERMA PHOTODERM AKN MAT SPF 30 GÜNEŞ KREMİ 'ni   seçtim.

5 Eylül 2019 Perşembe

AĞUSTOS AYI KOZMETİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ ALIŞVERİŞLERİM /2019

Herkese merhaba 
Ağustos ayı bitti hatta bugün eylül ayının  5'i oldu  ama ben hala Ağustos ayında aldığım ürünleri sizlerle paylaşamadım maalesef .Daha fazla geç kalmadan bugün ağustos ayında yaptığım ; tüm cilt bakımı ve kozmetik alışverişlerimi  paylaşmak istiyorum ,oldukça karışık olan bir alışveriş yazısı olacak şimdiden benden söylemesi .Gratis ,Watsons ,Cosmetica ,,korendy ,turuncukasa ,kozmela ,missha ,yves rochrer  ve Fatih kozmetikten aldıklarımla  oluşan bir alışveriş yazısı oldu bu. Çok merak ettiğim ürünlerden oluşuyor aldıklarım ve  çok fazla ürün var biliyorum  ama en azından indirimden aldım diye kendimi avutuyorum hadi isterseniz başlayalım aldıklarıma.
Gratis alışverişi 

20 Ağustos 2019 Salı

FLORMAR STYLISH LİPSTİCK - 03 LİKE COOKİE


Herkese merhaba ,
Son zamanlarda ruj denildiğinde aklına insanın ilk  likit mat rujlar veya likit rujlar geliyor açıkçası benim de aklıma ilk  likit mat rujlar geliyor itiraf etmeliyim , o kadar uzun zamandır stick formda ruj kullanmadım ki bu rujları  kullanmayı unuttuğumu  söyleyebilirim :) 
Bundan 1 sene kadar önce bana ruj denildiğine likit ruj kullanacaksın deseler kesinlikle  inanmazdım ama şu an elimde ilk likit rujlara gidiyor ama çantamdan ayırmadığım normal formda rujlarım yok mu dersiniz tabii ki var hatta kolesiyonum büyük oranda stick formda  rujlardan oluşuyor .İçlerinde en sevdiğim ve günlük hayatta sürekli makyajımı tazelemek için kullandığım ruj ise Flormar stylish lipstick serisinden 03 numara.
FLORMAR STYLISH LİPSTİCK - 03 LİKE COOKİE