19 Kasım 2020 Perşembe

BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & EVESHOP & MİSSHA & JUSTİNBEAUTY ALIŞVERİŞİ

 Herkese merhaba 😇 

Büyük Kasım indirimi alışverişimin   sonuncusu ile karşınızdayım.  Watsons'tan ve Gratis'ten yaptığım  alışverişleri   paylaşmıştım. Buradan ve buradan ulaşabilirsiniz. 🤗Bugün de size bu indirim döneminde yaptığım son alışverişlerimden ;  Missha , Justin Beauty ve eveshop mağazalarından yaptığım alışverişleri göstermek istiyorum. Justin Beauty alışverişimi Trendyol üzerinden , Missha alışverişimi kendi sitesinden ve eveshop alışverişimi ise  arkadaşım aracılığı ile mağazadan yaptım.

 EVESHOP & MİSSHA & JUSTİNBEAUTY ALIŞVERİŞİ
İlk gelen alışverişim; Justin Beauty oldu. Hâlâ hazırda severek kullandığım cosrx salyangoz özlü esansı  yenilemek istedim. Bendekini yaklaşık bir  senedir kullanıyorum ve beşte bir ürün kaldı içinde.

17 Kasım 2020 Salı

BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Gratis Alışverişi

 Herkese merhaba 

Büyük kasım indiriminden aldığım ürünler teker teker gelmeye başladı ev resmen kargo duragı haline geldi, dün Watsons indirim alışverişimi  sizlerle paylaşmıştım onu okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Bugün de sabahtan gratis alışverişim geldi ve ben de çok bekletmeden sizlerle paylaşmak istedim. Yine harika şeyler aldım 😇

BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Gratis Alışverişi
BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Gratis Alışverişi
İlk olarak ihtiyaçtan alınan ürünlerden bahsedelim isterseniz ; stopever markasının bu ısıtıcı bantlarını annem çok severek kullanıyordu, bel ağrısına gerçekten iyi geliyor. İndirime girdiğinde  yedekli  olarak alıyorum. 

16 Kasım 2020 Pazartesi

BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Watsons Alışverişi

 Herkese merhaba çok uzun bir aradan sonra tekrar karşınızdayım 😇

Instagram'dan  bahsetmiştim; son zamanlarda bazı sağlık problemleri , ailevi ve işle ilgili sıkıntılar yaşıyorum ,bu dönemde gerçekten birazcık dinlenmeye, neyi istediğimi karar vermeye ve kendimi bulmaya ihtiyacım vardı. Bu süreç içerisindeyken ; sosyal medya ile ilgili hiçbir şey yapmak  istemedim. Normalleşmeye ve eski düzenime  geri dönmeye karar verdim. Eskisi gibi ınstagram'a geri döndüm, YouTube içinde videolar çekmeye başlayacağım. Gerçekten eğlendiğim hobilerim arasında yer aldığı için bunu yapacağım. Blogdan hiçbir zaman bir beklentim olmadı ve hiçbir zaman da bir getirisi olmadı 😔 Güzel arkadaşlıklar  kurdum ve yeni şeyler öğrendim. Bunun hatırına da yıllardır buraya devam ediyorum. Bir süre daha devam etmek istiyorum. Durumu özetleyen kısa bir giriş yapmak istedim ki ne  oldu diye merak edenleri  bilgilendireyim 😇.

İsterseniz  şimdi gelelim büyük Kasım  indiriminden benim aldığım Watsons  ürünlerine 🤤

BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Watsons Alışverişi
BÜYÜK KASIM İNDİRİM ALIŞVERİŞİ & Watsons Alışverişi  

Tamamen bu alışveriş ; indirimde ne var merakımdan ve nöbette olmanın verdiği o can sıkıntısından yapılmış  bir  alışverişti. Bu indirimde  iki farklı alışveriş yaptım ve ikişer gün arayla yapmama rağmen aynı gün içinde ikisi de geldi. İndirimden güzel şeyleri aldığımı düşünüyorum.

6 Ekim 2020 Salı

L’oreal Infallible Matlaştırıcı Makyaj Bazı – Infaillible Mattifying Primer

Merhaba 😇

Alışveriş yazılarımı  okuyorsanız; her makyaj  bazı aldığım da günlük hayatta makyaj bazı kullanıyorum dediğimi farketmişsinizdir.🤤Bu kadar  makyaj bazı aldıktan  sonra sonunda bugün bir makyaj bazını   sizler için inceleyeceğim ,L’oreal Infallible Matlaştırıcı Makyaj Bazı – Infaillible Mattifying Primer   incelemesini   o kadar uzun zamandır erteliyorum ki; sanırım bu baz  artık satışta değil.