12 Haziran 2020 Cuma

MİSSHA İNDİRİM ALIŞVERİŞİ

 Herkese merhaba;  harika  bir haziran gününde yine sizlerin karşınızdayım 😻
 Bugün harika  güneşli bir  güne uyandım,bu hafta inanılmaz yoğun çalışıyorum yapmam gereken bir dünya iş var ama enerjim tavan yapmış durumda , her şeyi yapabileceğime inanıyorum.

Bu kadar enerjik olduğum için; geçtiğimiz günlerde Missha indiriminden aldığım ürünleri sizlerle paylaşmaya karar verdim.
MİSSHA İNDİRİM ALIŞVERİŞİ
MİSSHA İNDİRİM ALIŞVERİŞİ 

10 Haziran 2020 Çarşamba

SON ZAMANLARDAKİ FAVORİ KOZMETİKLER

SON ZAMANLARDAKİ FAVORİ KOZMETİKLER
SON ZAMANLARDAKİ FAVORİ KOZMETİKLER 
Herkese merhaba; 
Nasılsınız ; karantina süreci bitti, normalleşmeye başladık artık, dışarı çıkmaya sosyal mesafeyi koruyarak dolaşmalara başladık.Bu süreçte sağlık çalışanı olduğum için;  ben hep dışarıdaydım ,evde açıkçası vakit geçiremedim hiçbir şekilde. Bu süreç; bizim için daha yoğun ve daha zor geçti.Bu süre zarfında çok fazla kozmetik ve bakım ürünü kullanamadım,başlarda içimden gelmedi sonra açıkçası bazı kişisel nedenlerden dolayı ihmal ettim.  Ağırlıklı olarak son bir aydır kullandığım ve genel olarak baktığımızda son zamanlardaki favorim diyebileceğim ürünleri bir araya getirdim. Bugün bunlardan bahsetmek istiyorum.göreceksiniz çoğunu  kozmetik ürünleri oluşturdu, renkli bir şeyler kullanarak moralimi yüksek tutmaya çalıştım.Bakım ürünü olarak da sürekli elim başka şeylere gittiği için düzenli olarak aynı ürünü pek kullanamadım ve bu kısmı biraz ihmal ettim farkındayım 🙈Zaten yaptığım bu ihmalkarlığın sonucu olarak ; şu anda yüzünde çıkan sivilceler ve artan siyah noktalarla bunu ödüyorum 😕

8 Haziran 2020 Pazartesi

REVOLUTION RELOADED NEWTRALS 3 FAR PALETİ

Herkese merhaba;
Havaların ısındığı bu güzel günde  sizlerin karşısına  hepinizin hoşuna gidecek harika bir far paleti ile  geçmek istedim. REVOLUTION RELOADED NEWTRALS 3 FAR PALETİ ; özellikle sıcak renk seçimleri ile bu güzel günlerde içimizi ısıtacak harika makyajlar yapmamıza sebep oluyor.
REVOLUTION RELOADED NEWTRALS 3 FAR PALETİ
REVOLUTION RELOADED NEWTRALS 3 FAR PALETİ 

7 Haziran 2020 Pazar

GRATİS ONLİNE ALIŞVERİŞİM

 Herkese merhaba 😇
 Karantina süreci sonunda bitti, normalleşmeye başladık ve tüm mağazalar artık açılmaya başladı. Ben bu süreçte ihtiyaç doğrultusunda ; Gratis'in online şubesinden küçük bir alışveriş yapmıştım. Bugün size ondan bahsedeceğim ❤️
 Açıkçası bu karantina süreci, hastalıklar ve bazı ailevi sebepler hayatımla ilgili bazı kararlar almama sebep oldu.Eskiden daha fazla alışveriş yaparken artık ihtiyacım doğrultusunda, yada  hemen kullanacağım ürünleri almaya karar verdim.Çok fazla ürün almanın ya da bazı şeyleri ertelemenin artık doğru olmadığını düşünüyorum.O çok istediğim ama  pahalı olduğu için özel günlerde sürmeyi planladığım rujumu artık her gün sürüyorum mesela.
GRATİS ONLİNE ALIŞVERİŞİM
GRATİS ONLİNE ALIŞVERİŞİM