21 Şubat 2020 Cuma

LOREAL ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ SAÇ GÜZELLEŞTİRİCİ KREM

Herkese merhaba
Durulanmayan bir ürün  seveceksin deseler inanmazdım 😅 tabiki Bu günkü konumuz olan LOREAL ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ SAÇ GÜZELLEŞTİRİCİ KREM  ile tanışana kadar❤sonuç ortada bittikçe alıyorum ve  sanırım yedinciyi  aldım bu gidişle de   bittikçe alacak gibiyim 😇
LOREAL ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ SAÇ GÜZELLEŞTİRİCİ KREM 

15 Şubat 2020 Cumartesi

NEUTROGENA HYDRO BOOST GÖZ KREMİ

NEUTROGENA HYDRO BOOST GÖZ KREMİ
NEUTROGENA HYDRO BOOST GÖZ KREMİ 
Herkese merhaba ; 
Nasılsınız umarım iyisinizdir bayağı bir garibim ve kendimi çok halsiz hissediyorum yine de sizi yeni bir blog yazısı olmadan bırakmak istemedim ve 
size bir süredir kullandığım bir göz kreminden bahsetmek istedim .Ne kadar zaman geçerse geçsin göz kremi kullanmayı bir türlü alışkanlık haline getiremedim.Açıkçası göz kremlerinin nemlendirme dışındaki  vaadini yerine getirdiğine inanılmayan gruptanım.Belki de  göz kremi kullanmayı  ihmal etmemin  sebebi bu olabilir.Bugün sizlere bahsedeceğim  göz kreminin  nemlendirme  dışında  bir  vaadi yok ,isterseniz lafı yine fazla gevelemeyeyim ve NEUTROGENA HYDRO BOOST GÖZ KREMİ  ile ilgili  yorumlarıma geçelim.

14 Şubat 2020 Cuma

LA ROCHE POSEY ANTHELIOS SPF 50 + SUN CREAM

Herkese merhaba orada havalar nasıl ?
Burada bugün kar var  ,yılın ilk karı şubat ortasında yağdı sonunda  iklimler ne kadarda değişti .Bu sene susuzluktan öleceğiz diye korktum  açıkçası ,barajlar boşalmıştı ve ne kar yağdı ne de  yağmur. Son bir kaç gündür iklim daha normal olması gerektiği gibi seyrediyor neyse ki.Bu  sene resmen kış gelmedi,sonbaharda hava asılı kaldı .

Bunların hepsi küresel ısınmanın sonucu,  bunu herkes biliyor ve kabul ediyor geçte  olsa.Biz kişisel ve ülke olarak almanız gereken önlemleri ne yazık ki almıyoruz Bir şey olmaz diye düşünüyoruz  ama doğa yaptıklarımızın sonuçlarını bize göstermeye başladı.ozon tabakası delinecek muhabbeti yapılıyordu ama artık ozon tabakası kalmadı neredeyse ,eskiye  oranla cilt kanserleri başta olmak üzere kanserler arttı .Dünyanın bir yerinde yağmurlar durmazken bir yerde yangınlar sönmedi. Dünyaca -ülkece ve kişisel almamız gerek önlemler var geç kaldık ama yine de şiddetini azaltmak için önlemler almalıyız.İlerleyen günlerde bununla ilğili ayrı bir yazı hazırlayacağım merak etmeyin.

10 Şubat 2020 Pazartesi

SON ZAMANLARDA YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLER

Herkese merhaba 
Son zamanlarda yapılan indirimlerden aldığım  karışık alışverişlerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Her indirimden her yerden yararlandım , benim ulaşamadığım  yerlere sağ olsun arkadaşlarım ulaştı , açıkçası pek bir şey  almak niyetinde değildim  ama kozmetiğe zam gelecek diye bir duyum aldık.Zaten her zaman zam geliyor ama yine de almak istediğimiz ve elinde sonunda dayanamayıp alacağımızı bildiğimiz ürünleri uygun fiyata  bulmuşken alalım dedik. Bu nedenle de kocaman bir alışveriş oldu bu.
SON ZAMANLARDA YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLER
SON ZAMANLARDA YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLER

Watsons, Gratis ,Eveshop ,kiko , Rossmann , Korendy , Fatih kozmetik ve Şok   marketten aldıklarımızdan  oluşan bir alışveriş oldu  . Gördüğünüz bu güzelliklerin  hepsi benimle eve geldi ama bu alışverişler  bir seferde yapılmadı belirtmek isterim  uzun bir  süre  zarfında  yapıldı.